Na parket

19. prosince 2011 v 15:35 | Teruška
16Sweat It Up1.května 20113.prosince 2011117
CeCe předstírá zranění nohy, aby se nemusela účasti tělocviku. Učitel tělocviku na to však přijde a řekne, že CeCe musí navštěvovat letní škole. Když jde matka CeCe na soukromou konverzaci se CeCeiným tělocvikářem, zakouká se do něj a on do ní a oba spolu chtějí randit. CeCe je šťastná, že matka s tělocvikářem chodí, protože nemusí na hodiny tělocviku. Jakmile se však rozejdou, CeCe musí cvičit víc než kdykoliv předtím, aby nemusela do letní školy a prošla z tělocviku. Mezitím seFlynn, Deuce, a Ty se starají o sousedovic psa, který ale není zrovna dvakrát poslušný.
Písně:
  • I Just Wanna Dance With You
Chybí: Kenton Duty jako Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: Anita Barone jako strážník Jonesová
19Twist It Up10.července 201110.prosince 2011119
CeCe a Rocky zahájí nové taneční šílenství. Paní Garciová chce uspořádat velký večírek k narozeninám Diny, ale Dina chce jen jednoduchý menší večírek, takže CeCe a Rocky musí převzít párty pro Dinu. Ovšem připraví něco, co Dina nechtěla a musejí to spravit. Mezitím Flynn dostane nového robota, který ničí věci lasovýma očima. Deuce se snaží zapůsobit na paní Garciovou tím, že poprosí Tye, aby ho naučil tancovat.
Písně:
  • Twist My Hips
Chybí:Kenton Duty as Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Ainsley Bailey jako Dina Garciová
20Break It Up24.července 201117.prosince 2011121
Rocky, CeCe, Flynn, Ty, Deuce, Gunther a Tinka jedou na společnou dovolenou. Když hrají "Truth or Dare", Rocky se odváží skočit do jezera. Ale stoupne na rozbitou láhev, čímž si pořeže nohu. Je převezena do nemocnice, a obává se, že se jí noha už nikdy nezahojí a že nebude schopna už nikdy tančit. Zatím Gunther a Tinka hlídají Flynna. Po operaci je Rocky v pořádku, Cece ji běží obejmout, a shodou nešťastných událostí skončí se zlomenou nohou.
Písně:
  • School's Out
Chybí:-
Hostující hvězdy: Jackie Debatin jako doktor Semple, Caroline Sunshine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde
21Throw It Up21.srpna 201124.prosince 2011120
Rocky a CeCe se konečně splní jejich sen, mít sólový tanec. Ale jejich se začne měnit v noční můru, když Gary dostane chřipku a nemůže se účastnit vysílání. Rocky a CeCe musí najít způsob, jak dostat Garyho do pořadu a získat sólový tanec. Nakonec ovšem sami onemocní a tak sólový tanec bude mít Tinka.
Písně:-
Chybí: Roshon Fegan jako Ty Blue, Kenton Duty jako Gunther Hessenheffer
Hostující hvězdy: Caroline Sunshine jako Tinka Hessenhefferová, R. Brandon Johnson jako Gary Wilde, Anita Barone jako strážník Jonesová
Tohle byly nové díly na parket!!!
ZDROJ:
PREDNASTAVENO!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 t-e-rus-k-a t-e-rus-k-a | Web | 25. prosince 2011 v 18:07 | Reagovat

Budu přijímat AFFS tak doufám že se zapojíte!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama